Noclegi Washington

Znaleźć mieszkanie z ekspertami miasta

Top 50 mieszkania Washington

Tanie Noclegi Washington - Apartamenty i Kwatery

Dlaczego warto udać się do stolicy Stanów Zjednoczonych? Odpowiedzi jest wiele. Przede wszystkim Waszyngton jest siedzibą najwyższej władzy tego potężnego państwa. To właśnie w tym mieście swoją siedzibę mają Kongres i Federalne Biuro Śledcze FBI. Tam również znajduje się oczywiście Biały Dom. Od 1800 roku wszystkie najważniejsze dla państwa decyzje zapadają właśnie w Waszyngtonie. Nieopodal rządowych instytucji, które warto zobaczyć także ze względu na ich nietypową dla Stanów Zjednoczonych architekturę, znajduje się park Mall. W nim można podziwiać słynny Lincoln Memorial wzorowany na klasycznych greckich budowlach, a także wiele innych muzeów poświęconych między innymi słynnym prezydentom Stanów Zjednoczonych. W Waszyngtonie przyciąga turystów także Smithsonian Institution, rządowa instytucja, w której skład wchodzą liczne prężnie działające muzea oraz instytucje badawcze.

Noclegi w stolicy Stanów Zjednoczonych

Wydaje ci się, że Twój budżet nie pozwoli Ci na nocleg w komfortowych warunkach w sercu stolicy USA? Zapomnij o ciasnych pokojach w hotelach i hostelach. Jeśli jesteś wielbicielem couchsurfingu z pewnością pokochasz także Wimdu, które oferuje Ci olbrzymią bazę noclegów w prywatnych apartamentach. Osoby, które decydują się podnająć swoje mieszkanie na weekend lub wakacje, udzielą ci bezcennych wskazówek, które ułatwią nie tylko poruszanie się po mieście, lecz także korzystanie z jego atrakcji. Dzięki temu dowiesz się na przykład, gdzie warto udać się na obiad i w którym barze można wypić najlepsze drinki. Jeśli jednak sam Waszyngton to dla Ciebie zbyt mało atrakcji, odwiedź również inne miasta w Stanach Zjednoczonych. Noclegi w prywatnych apartamentach znajdziesz między innymi w Nowym Jorku, mieście, które nigdy nie śpi, bądź też w Chicago.

Apartamenty i kwatery w Waszyngtonie

Razem z paczką przyjaciół możecie jako backpackers zwiedzić miejsca, które doskonale znacie z filmów i telewizji. Możesz także zabrać swoich najbliższych na wspaniałą wycieczkę z wygodnym noclegiem w prywatnym apartamencie w Waszyngtownie. Wynajęcie mieszkania na wakacje daje Wam swobodę i pozwala spojrzeć na miasto okiem jego mieszkańca. Jeśli jednak bardziej niż Waszyngton pociągają Cię bliższe stolice europejskie, razem z Wimdu możesz znaleźć nocleg w Londynie, prywatny apartament w Paryżu czy w Kioto lub komfortowe mieszkanie do wyjnajęcia na weekend lub wakacje w Cape Town.

Jesteśmy Wimdu...

Wimdu jest największa firma w prywatnych mieszkaniach w Europie. Z ponad 350.000 mieszkań w ponad 150 krajach na pewno znajdziesz idealny nocleg.

bookings guests properties numbers review triple-check save
 • Ponad 10 milionów zarezerwowanych noclegów

  Jesteśmy największym europejskim portalem oferującym apartamenty.

 • Potrójna Kontrola Wimdu

  Nasza 3-stopniowa kontrola zawiera również wizyty w apartamentach.

 • Trustpilot

  Nasza ocena na Trustpilot
  Znakomita (8.9/10)

...i kochamy nasze apartamenty