Noclegi Warna

Znaleźć mieszkanie z ekspertami miasta

Top 50 mieszkania Warna

Tanie Noclegi Warna - Apartamenty i Kwatery

Warna to bułgarskie miasto znane Polakom chociażby z lekcji historii – to tam w 1444 roku odbyła się słynna bitwa, w której zginął król Polski Władysław, nazwany potem Warneńczykiem. Obecnie Warna to przede wszystkim kurort nad Morzem Czarnym. O jego atrakcyjności decydują głównie zabytki pozostawione przez różne narody, które walczyły o dominację nad tym terenem: rzymskie ruiny, bizantyjskie fortyfikacje, tureckie świątynie, prawosławne cerkwie... Poza bogatą przeszłością Warna ma do zaoferowania również współczesne atrakcje, takie jak piaszczyste plaże, lokalne wody mineralne, restauracje, dyskoteki i wszystko to, czego mogą oczekiwać po takiej typowo wakacyjnej miejscowości turyści.

Noclegi w Warnie

Wszyscy, którzy chcą wypocząć na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, nie muszą zatrzymywać się w drogich hotelach czy prywatnych pensjonatach. Mamy dla nich tańszą i przyjemniejszą alternatywę: wynajęcie prywatnego apartamentu lub pokoju na kwaterze w Warnie, prosto od właściciela. Dajemy Ci wybór: możesz szukać noclegu w pokoju lub zdecydować się na podnajem całego mieszkania. Dzięki temu niezależnie od tego, czy podróżujesz w pojedynkę, czy całą grupą, będziesz mógł zamieszkać w satysfakcjonujących Cię warunkach. Już dziś możesz zobaczyć listę dostępnych noclegów, opatrzoną dokładnymi informacjami oraz zdjęciami. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z właścicielami, którzy z przyjmnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. W apartamentach Wimdu przestajesz być anonimowym turystą. Stajesz się choć na kilka dni mieszkańcem miasta, które odwiedzasz. Spróbuj więc znaleźć także przytulny nocleg w Sofii czy ładny i komfortowy apartament w Bukareszcie .

Apartamenty i kwatery w Warnie z widokiem na morze

Warna to miasto idealne dla młodych ludzi, którzy w czasie wakacji chcą wyszaleć sie w nadmorskim kurorcie, skorzystać z bułgarskiego słońca i bogatego nocnego życia. W jego tajniki może wprowadzić Cię Twój gospodarz, który na pewno wie o Warnie prawie wszystko. Poza tym, skorzystanie z oferty Wimdu to gwarancja pełnej swobody i niezależności oraz duże prawdopodobieństwo zaoszczędzenia sporej sumy pieniędzy. Poszukaj już teraz wymarzonego noclegu z widokiem na morze lub warneńskie stare miasto. A jeżeli Bułgaria nie jest krajem, w którym wyobrażasz sobie twoje wymarzone wakacje, w ofercie Wimdu znajdziesz także doskonałe opcje noclegu w Madrycie , piękne i komfortowe apartamenty w Londynie oraz idealne na wakacje mieszkania w Paryżu , Rzymie i wielu innych pięknych miastach całego świata.

Jesteśmy Wimdu...

Wimdu jest największa firma w prywatnych mieszkaniach w Europie. Z ponad 350.000 mieszkań w ponad 150 krajach na pewno znajdziesz idealny nocleg.

bookings guests properties numbers review triple-check save
 • Ponad 10 milionów zarezerwowanych noclegów

  Jesteśmy największym europejskim portalem oferującym apartamenty.

 • Potrójna Kontrola Wimdu

  Nasza 3-stopniowa kontrola zawiera również wizyty w apartamentach.

 • Trustpilot

  Nasza ocena na Trustpilot
  Znakomita (8.9/10)

...i kochamy nasze apartamenty