Noclegi Utrecht

Znaleźć mieszkanie z ekspertami miasta

Top 50 mieszkania Utrecht

Tanie Noclegi Utrecht - Apartamenty i Kwatery

Leżący w środkowej Holandii Utrecht położony jest nad kanałem Amsterdam-Ren. To jeden z głównych holdenderskich ośrodków naukowych i turystycznych. Znjaduje się tu m.in. najstarszy uniwersytet w kraju. Utrecht może poszczycić się licznymi budowlami w stylu romańskim i gotyckim. Historia miasta sięga aż I wielu , kiedy to wzniesiona na tym terenie przez Rzymian została warownia stanowiąca północną granicę ich imperium. Najważniejszm zabytkiem Utrechtu jest bezsprzecznie katedra, której budowa rozpoczęła się w XIII wieki, ukończona natomiast została trzy stulecia później. Od VIII wieku Utrecht jest też katolickim centrum Holandii. Utrecht jest także, drugim po Amsterdamie, centrum kulturalnym kraju. Mieszczą się tu przede wszystkim liczne teatry i kina, w tym trzy niezależne. Odbywa się tu również doroczny festiwal filmowy, a akustyka panująca w tutejszej sali koncertowej uznawanajest za jedną z najlepszych na świecie. W 2000 roku na listę Światowego Dziedzictwa UNECSO wpisany został Rietveld Schröderhuis, będący jednym z ważniejszych dzieł grupy De Stijl.

Noclegi w Utrechcie

Wybierasz się do Holandii i już na początku planowania natrafiasz na przeszkody? Hotele są za drogie, hostele zbyt przepełnione, nie chcesz zdawać się na biura podróży i jesteś gotowy się poddać? Nie pozwolimy Ci na to! Wimdu ma w swojej bazie danych liczne opcje noclegów w Utrechcie. Wszystkie w cenach konkurencyjnych do tych oferowanych przez np. hotele. Także jeśli jesteś np. backpackerem i potrzebujesz zatrzymać się na nocleg w Utrechcie, możesz spokojnie wypocząć w cenowo korzystnym pokoju wynajmowanym przez prywatne osoby. Również większe grupy znajdą tu dla siebie możliwość zakwaterowania np. w mieszkaniach. A w przyszłości możesz skorzystać dzięki nam z noclegów w Brisbane, Reims czy Yorku.

Apartamenty i kwatery w Utrechcie

Apartament w Utrechcie będzie doskonałym rozwiązaniem dla rodzin podróżujących np. z dziećmi lub dla większej grupy znajomych. Sam zdecyduj czy Twoja idealna kwatera będzie się znajdowała w centrum miasta czy może raczej na jego obrzeżu, a może nawet w okolicznym gospodarstwie agroturystycznym. Położenie Utrechtu i dobra komunikacja pozwala szybko dostać się również od innym miast. Może skusisz się zatem na apartament w Rotterdamie lub Amsterdamie? Przytulne apartamenty we Florencji także czekają!

Jesteśmy Wimdu...

Wimdu jest największa firma w prywatnych mieszkaniach w Europie. Z ponad 350.000 mieszkań w ponad 150 krajach na pewno znajdziesz idealny nocleg.

bookings guests properties numbers review triple-check save
 • Ponad 10 milionów zarezerwowanych noclegów

  Jesteśmy największym europejskim portalem oferującym apartamenty.

 • Potrójna Kontrola Wimdu

  Nasza 3-stopniowa kontrola zawiera również wizyty w apartamentach.

 • Trustpilot

  Nasza ocena na Trustpilot
  Znakomita (8.9/10)

...i kochamy nasze apartamenty