Scandinavia - Apartamenty i domy wakacyjne - Wimdu base64Hash Scandinavia - Apartamenty i domy wakacyjne - Wimdu

Scandinavia - Apartamenty i domy wakacyjne

Scandinavia
Dowolne daty
Goście
Scandinavia
Dowolne daty
Goście
Znajdź najlepsze apartamenty od naszych lokalnych ekspertów!

Tanie Noclegi Skandynawia - Apartamenty i Kwatery

Skandynawia to trzy wyjątkowe państwa Europy Północnej: Szwecja, Dania oraz Norwegia. Szwecję, która przecież leży tak blisko Polski, powinien odwiedzić każdy z nas. Bilety lotnicze do Malmo oraz Sztokholmu możemy obecnie znaleźć w wyjątkowo niskich cenach. Dlaczego warto się tam wybrać? Szwecja to wyjątkowe krajobrazy, niesamowita kultura oraz tradycje i … piękne kobiety. Z kolei, pierwsze skojarzenia związane z Danią, które nasuwają się do głowy to Hans Christian Andersen, Mała Syrenka oraz wikingowie. Największym i najbardziej rozrywkowym miastem w Danii jest Kopenhaga. Turyści odwiedzają również duńskie wydmy, fiordy oraz Morze Bałtyckie czy Północe. Odnajdą się tutaj zapaleni wędkarze, ponieważ tutejsze wody obfitują w rozmaite gatunki ryb chociażby pstrągi i okonie. W Norwegii warto wybrać się do stolicy – wyjątkowego Oslo. Niemalże połowę tej aglomeracji stanowią lasy, parki, polodowcowe stawy , jeziora i wysepki. Znane na całym świecie norweskie fiordy są również tu łatwe do osiągnięcia, jako że Oslo położone jest nad Fiordem Oslo

Skandynawia zaprasza na wakacje

Skandynawia jest doskonałym miejscem na wypady urlopowe z całą rodziną, par lub podróżujących w pojedynkę. Warto zatem rozejrzeć się za noclegiem np. w formie apartamentu lub prywatnego pokoju na kwaterze w krajach Północy. Bogata ilość ofert pozwoli Ci na znalezienie tego idealnego zakwaterowania w korzystnej cenie. W zaledwie kilka chwil zostań członkiem Wimdu i zapewnij sobie możliwość rezerwowania noclegów w pokojach, apartamentach oraz B&B. Ponadto nasze noclegi oferowane są w różnych przedziałach cenowych, co pozwoli Ci na dopasowanie noclegu do zasobności Twojego portfela oraz Twoich wymagań. Wyjedź do Szwecji, Danii czy Norwegii z Wimdu i przekonaj się, że wyprawa do krajów skandynawskich nie musi być aż taka droga!

Laponia, św. Mikołaj, fordy – skarby Skandynawii czekają na Ciebie!

Nie ważne który ze skandynawskich krajów wybrałeś jako cel swojej podróży, nie czekaj i już dziś znajdź z Wimdu wymarzony pokój lub cały apartament. Jeśli nie jesteś wielbicielem drogich hoteli oferujemy Ci całą gamę możliwości zakwaterowania. Od prywatnych pokoi, poprzez prywatne kwatery, po przestronne apartamenty. A wszystko to jest w zasięgu kilku kliknięć. Na Wimdu szybko i w prosty sposób będziesz mógł zarezerwować relaksujący pobyt w krainie śniegu! Zapraszamy na odkrywanie Skandynawii.

Inne popularne kierunki wakacyjne

Scandinavia - miejsca do odwiedzenia w pobliżu

Interesujące kierunki na następną podróż

image-tag