Noclegi Ryga

Znaleźć mieszkanie z ekspertami miasta

Top 50 mieszkania Ryga

Tanie Noclegi Ryga - Apartamenty i Kwatery

Ryga to miasto położone w miejscu, gdzie rzeka Dźwina łączy się z Bałtykiem. Jest najważniejszym łotewskim miastem zarówno pod względem gospodarczym, komunikacyjnym, jak i kulturalnym. Miasto w swojej długiej historii znajdowało się pod panowaniem Rzeczpospolitej, Szwecji, carskiej Rosji oraz Związku Radzieckiego. Od 1991 roku pełni funkcję stolicy Łotwy. Miasto może poszczycić się przepiękną starówką, której najważniejszymi punktami są protestancka i katolicka katedra, charakterystyczny Dom Bractwa Czarnogłowych, zamek królewski oraz sobór Narodzenia Pańskiego. W Rydze można również zobaczyć wspaniałe przykłady architektury secesyjnej , tak zwaną ryską secesję. Warto także wybrać się na rejs łódką po Dźwinie i z tej perspektywy po jednej stronie rzeki podziwiać stare miasto, a po drugiej nowoczesną zabudowę z wieżowcem Hansabanka na czele. Ciekowstką dla polskich turystów jest także Pałac Kultury i Nauki, miniaturowa wersja warszawskiego.

Noclegi w Rydze

Jeśli wybierasz się do stolicy na weekend, w interesach, lub w jakimkolwiek innym celu, warto zawczasu poszukać noclegu w Rydze. Nie musisz wydawać fortuny na drogie, anonimowe i nieprzytulne hotele, pensjonaty czy zatłoczone i pełne hałaśliwych turystów hostele. Wimdu daje Ci doskonałą alternatywę: prywatne apartamenty w Rydze, które możesz wynająć wprost od właściciela. Taki sposób podróżowania oznacza komfort, wolność oraz spora oszczędność. Dzięki temu możesz od razu zacząć planować dalszy ciąg Twojej podróży. Pomoże Ci w tym wyszukiwarka Wimdu, w której znajdziesz liczne propozycje noclegów w Wilnie, komfortowe pokoje i apartamenty w Tallinie oraz wygodne pokoje umożliwiające nocleg we Lwowie.

Apartamenty i kwatery w Rydze

Twój gospodarz doskonale zna swoje miasto i pomoże Ci poczuć się jak prawdziwy mieszkaniec Rygi. Zapytaj go o najciekawsze miejsca, najsmaczniejsze dana lokalnej kuchni i wszystko, co może ci się przydać w spędzeniu doskonałych wakacji. Wimdu, dzięki ofercie noclegów w Rydze, daje Ci możliwość poznania miasta od wewnątrz i odkrycia tajemnic niedostępnych zwykłym turystom. Oczywiście, niekoniecznie musisz interesować się wschodem Europy. Wimdu pozwoli Ci odkryć także inne jej części. Może nie byłeś jeszcze na Bałkanach? Wynajmij już dziś piękny apartament w Atenach, przytulny pokój w Sarajewie lub zarezerwuj nocleg w Belgradzie.

Jesteśmy Wimdu...

Wimdu jest największa firma w prywatnych mieszkaniach w Europie. Z ponad 350.000 mieszkań w ponad 150 krajach na pewno znajdziesz idealny nocleg.

bookings guests properties numbers review triple-check save
 • Ponad 10 milionów zarezerwowanych noclegów

  Jesteśmy największym europejskim portalem oferującym apartamenty.

 • Potrójna Kontrola Wimdu

  Nasza 3-stopniowa kontrola zawiera również wizyty w apartamentach.

 • Trustpilot

  Nasza ocena na Trustpilot
  Znakomita (8.9/10)

...i kochamy nasze apartamenty