Noclegi Rostock

Znaleźć mieszkanie z ekspertami miasta

Top 50 mieszkania Rostock

Tanie Noclegi Rostock - Apartamenty i Kwatery

Rostock jest trzecim co do wielkości (po Lubece i Kilonii) niemieckim portem morskim nad Bałtykiem. Został założony w VI wieku przez Słowian Połabskich. Mimo ogromnych zniszczeń z czasów drugiej wojny światowej, w Rostocku zachowało się kilka zabytków, na przykład kościół św. Piotra, z którego wieży można podziwiać wspaniałą panoramę centrum miasta oraz pozostałości średniowiecznego muru okalającego Stare Miasto i bram wjazdowych do Rostocku. Warto zwiedzić także kościół Mariacki, w którym znajduje się zegar sprzed ponad 500 lat, zajrzeć do ratusza przy Nowym Rynku oraz podziwiać piękny zachód Słońca nad portowymi zabudowaniami. W Rostocku znajduje siętakże ciekawy ogród zoologiczny specjalizujący się w morskich zwierzętach.

Apartamenty i kwatery w Rostocku

Rostock nie jest typowo turystyczną miejscowością, jednak to miasto, które można polubić ze względu na portowy charakter i położenie nad Bałtykiem. Dlatego właśnie wynajęcie noclegów w Rostocku jest doskonałym pomysłem na ciekawy weekend i zobaczenie niemieckiego wybrzeża Morza Bałtyckiego. Jeśli chcesz, możesz już dziś zarezewować pokój lub cały apartament w Rostocku i poczuć się jak jeden z mieszkańców tej nadmorskiej okolicy. Od Ciebie zależy, czy zatrzymasz się bliżej portu, czy raczej wybierzesz historyczną starówkę. Możesz oceniać mieszkania na podstawie recenzji dodawanych przez użytkowników, zdjęć, które pokazuje potencjalny gospodarz oraz zapytać go o wszelkie detale, które Cię interesują. Zamiast Rostocku możesz też wybrać inne niemieckie miasta, takie jak Berlin czy Monachium. Wimdu ma dla Ciebie również apartamenty w Kolonii oraz noclegi w Bonn.

Noclegi w Rostocku

Twój gospodarz zaoferuje Ci nie tylko nocleg w Rostocku, lecz także chętnie wtajemniczy w codzienne życie tego miasta. Podpowie, dokąd wybrać się na obiad i gdzie napić prawdziwego niemieckiego piwa. Poczuj się choć przez krótki czas jak mieszkaniec Rostocku i poznaj jego uroki. Jeśli jednak Niemcy nie są wymarzonym wakacyjnym celem i wolisz raczej słoneczne kąpiele nad Morzem Śródziemnym, Wimdu proponuje niezliczoną ilość wygodnych noclegów w Barcelonie, wspaniałe apartamenty w Lloret de Mar, a także pokoje i całe wakacyjne mieszkania w Rimini.

Jesteśmy Wimdu...

Wimdu jest największa firma w prywatnych mieszkaniach w Europie. Z ponad 350.000 mieszkań w ponad 150 krajach na pewno znajdziesz idealny nocleg.

bookings guests properties numbers review triple-check save
 • Ponad 10 milionów zarezerwowanych noclegów

  Jesteśmy największym europejskim portalem oferującym apartamenty.

 • Potrójna Kontrola Wimdu

  Nasza 3-stopniowa kontrola zawiera również wizyty w apartamentach.

 • Trustpilot

  Nasza ocena na Trustpilot
  Znakomita (8.9/10)

...i kochamy nasze apartamenty