Noclegi Mendoza

Znaleźć mieszkanie z ekspertami miasta

Top 50 mieszkania Mendoza

Tanie Noclegi Mendoza - Apartamenty i Kwatery

Mendoza jest argentyńskim miastem położonym w pobliżu pasma górskiego Andy. Miasto to zamieszkuje około 2 milinów mieszkańców. Miejsce to słynie na skalę światową z produkcji win. Warto odwiedzić jedną z wielu winnic w Mendozie podczas pobytu w tym uroczym mieście i tym samym, urozmaicić sobie swoje argentyńskie wakacje. Miłośnicy zwiedzania też nie muszą się martwić o brak atrakcji. Właśnie im polecamy odwiedzić miejsca takie jak ruiny San Francisco, Muzeum Cornelio Moyano, piękny plac hiszpański czy miłośnikom trunku bogów - Narodowe Muzeum Wina. Jeżeli mamy ochotę na podziwianie pięknej przyrody i krajobrazów godnym polecenia jest z pewnością park San Martin. Fani różnego rodzaju sportów też nie będą narzekać. Spływ kajakowy? Jazda na nartach? Jazda konna? To wszystko możesz zrobić w bajecznej Mendozie! Argentyna zaprasza!

Zatańcz tango w Mendozie!

Wyjątkowe miejsca w Mendozie najłatwiej jest poznać dzięki pomocy doświadczonego przewodnika. Jeśli zamiast hotelu zdecydujesz się wynająć apartament u Argentyńczyka, możesz liczyć na niezwykle przydatną pomoc jego właściciela. Poza tym oczywiście umożliwi Ci spędzenie nocy w komfortowym mieszkaniu lub pokoju, w zależności od tego, jakie będą Twoje potrzeby. Nocleg w prywatnym apartamencie jest o wiele tańszy od hotelu. Dzięki temu będziesz mógł pozwolić sobie na pobyt w samym centrum miasta i poczuć się przez kilka dni jak jego rodowity mieszkaniec. Dla wygodnych mamy również coraz bardziej popularne oferty B&B! Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś zarezerwuj pokój lub mieszkanie w którymś z argentyńskich miast. Zatańcz tango i napij się Yerba mate w Argentynie!

Kierunek – roztańczona Argentyna!

Wyjątkowy urlop najlepiej spędzić w towarzystwie serdecznych i gościnnych mieszkańców Argentyny, u których, poprzez Wimdu, znajdziesz idealny nocleg na swój wymarzony urlop. Taka forma zakwaterowania będzie doskonałą alternatywą na każdą kieszeń, jak i uchroni nas jednocześnie przed anonimowością hotelu. Cena takiego zakwaterowania będzie z pewnością niższa, a zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł wydać na dodatkową porcję wyśmienitego jedzenia kuchni amerykańsko-południowej! Dla wygodnych mamy również coraz bardziej popularne oferty B&B! Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś zarezerwuj pokój lub mieszkanie w Argentynie. Gwarantujemy, że nie będziesz żałować! Wimdu pomoże Ci wybrać się na wakacje, których nigdy nie zapomnisz!

Jesteśmy Wimdu...

Wimdu jest największa firma w prywatnych mieszkaniach w Europie. Z ponad 350.000 mieszkań w ponad 150 krajach na pewno znajdziesz idealny nocleg.

bookings guests properties numbers review triple-check save
 • Ponad 10 milionów zarezerwowanych noclegów

  Jesteśmy największym europejskim portalem oferującym apartamenty.

 • Potrójna Kontrola Wimdu

  Nasza 3-stopniowa kontrola zawiera również wizyty w apartamentach.

 • Trustpilot

  Nasza ocena na Trustpilot
  Znakomita (8.9/10)

...i kochamy nasze apartamenty