Noclegi Liverpool

Znaleźć mieszkanie z ekspertami miasta

Top 50 mieszkania Liverpool

Tanie Noclegi Liverpool - Apartamenty i Kwatery

Liverpool jest półmilionowym angielskim miastem leżącym na północno-zachodnim wybrzeżu. Jest drugim co do wielkości miastem w kraju, ma ogromne znaczenie, jako port oraz ośrodek gospodarczy i kulturowy. Kojarzy się jednak oczywiście przede wszystkim z tym, że to właśnie w tym mieście powstał zespół The Beatles i to tam gra słynny FC Liverpool. To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania Liverpool. To miasto kontrastów, prawdziwy przegląd stylów architektonicznych i mieszanka zadbanych budynków zniszczonych kamienic. Obok zabytkowego kościoła możecie zobaczyć nowoczesny drapacz chmur. Wielbiciele architektury będą mogli spędzić długie godziny na podziwianiu zabudowy Liverpoolu, z kolei fani The Beatles będą zachwyceni poświęconym temu zespołowi muzeum oraz domem, w którym dzieciństwo spędził Paul McCartney.

Noclegi w Liverpoolu

Jeśli chcesz na własne oczy poznać to niezwykłe miasto, już dziś zamów nocleg w Liverpoolu. Zapomnij jednak o drogich hotelach i zatłoczonych hostelach, w których będziesz tylko anonimową częścią tłumu turystów. Zamiast tego zarezerwuj przytulny pokój lub komfortowy apartament w Liverpoolu, który sprawi, że w czasie Twojego pobytu będziesz żył i mieszkał tak jak jego mieszkańcy. Dzięki usłudze Wimdu możesz przejrzeć oferowane noclegi i wybrać ten, który najbardziej przypadnie Ci do gustu. Jeśli nigdy nie lubiłeś Beatlesów, możesz także zarezerwowować doskonały nocleg w Londynie lub w fabrycznym Manchesterze .

Apartamenty i kwatery w Liverpoolu

Już dziś skontaktuj się z potencjalnymi gospodarzami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i dodatkowo chętnie doradzą Ci w takich sprawach, jak najciekawsze miejsca, restauracje, puby i kluby. Dzięki temu niezależnie od tego, czy jesteś typem backpackera czy przede wszystkim cenisz komfort, spędzisz w Liverpoolu niezapomniane chwile. Kolejną zaletą wynajmu apartamentu razem z Wimdu jest spora oszczędność. Porównaj ceny noclegów w naszych wakacyjnych mieszkaniach na wynajem oraz w hotelach a sam przekonasz się, że warto podróżować z nami. Nie tylko do Anglii. Oferujemy komfortowe apartamenty w Paryżu , doskonałe noclegi w Bangkoku a także przestronne i urządzone ze smakiem pokoje w Bostonie.

Jesteśmy Wimdu...

Wimdu jest największa firma w prywatnych mieszkaniach w Europie. Z ponad 350.000 mieszkań w ponad 150 krajach na pewno znajdziesz idealny nocleg.

bookings guests properties numbers review triple-check save
 • Ponad 10 milionów zarezerwowanych noclegów

  Jesteśmy największym europejskim portalem oferującym apartamenty.

 • Potrójna Kontrola Wimdu

  Nasza 3-stopniowa kontrola zawiera również wizyty w apartamentach.

 • Trustpilot

  Nasza ocena na Trustpilot
  Znakomita (8.9/10)