Noclegi Kapsztad

Znaleźć mieszkanie z ekspertami miasta

Top 50 mieszkania Kapsztad

Tanie Noclegi Kapsztad - Apartamenty i Kwatery

Cape Town, zwane po polsku Kapsztadem, to piękne miasto, położone wokół Góry Stołowej nad Oceanem Atlantyckim. Poza pięknymi plażami, wzdłuż których rozciągają się rezydencje najbogatszych mieszkańców Republiki Południowej Afryki, miasto zachęca także do górskich wspinaczek. Warto zobaczyć szczyt Table Mountain, ale także wspiąć się na szczyt Lion’s Head i stamtąd podziwiać zachód słońca, który w Cape Town trwa bardzo krótko, lecz pozostawia niezwykle wspomnienia. Co prawda woda w oceanie jest bardzo chłodna, ale wysokie fale i silny wiatr czynią Cape Town idealnym miejscem dla wielbicieli surfingu. W Cape Town nie sposób się nudzić. Long Street zachęca niezliczoną ilością klubów i barów, w których przetańczysz całą noc. Wielbiciele zakupów pokochają ekskluzywne centra handlowe, a osoby, które uwielbiają muzea będą miały szansę dowiedzieć się wiele na temat historii Republiki Południowej Afryki i apartheidu. Warto odwiedzić także wyspę Robben, gdzie przez 27 lat więziono Nelsona Mandelę. W dawnym więzieniu znajduje się obecnie muzeum.

Noclegi w Kapsztadzie

Wolisz spędzić wakacje w apartamencie z widokiem na Górę Stołową czy Ocean Atlantycki? Wybór należy do Ciebie! Jeśli zdecydujesz się na nocleg w prywatnym apartamencie czy kwaterze w Cape Town, będziesz mógł pozwolić sobie na mieszkanie w takiej okolicy. Podnajem mieszkania na wakacje jest bardziej opłacalny niż mieszkanie w hotelu i zapewni Ci większy komfort decydowania o szczegółach Twoich wakacji. Nocleg w Cape Town pozwoli Ci poznać miasto z perspektywy jego mieszkańców. Możesz wybrać pokój lub mieszkanie, którego wystrój i wyposażenie będzie najbardziej odpowiadać twojemu gustowi i potrzebom. A jeśli wybierzesz się już tak daleko, czemu nie przedłużyć wycieczki i nie odwiedzić Australii? W ofercie Wimdu znajdziesz międy innymi noclegi w Syndey oraz wakacyjne apartamenty w Melbourne.

Apartamenty i kwatery w Kapsztadzie

Wynajem mieszkania w centrum Cape Town lub w pobliżu jednej z jego pięknych plaż sprawi, że do wybranych atrakcji miasta będziesz miał naprawdę blisko. Twój gospodarz podpowie Ci, gdzie najmilej spędzisz czas. Jako stały mieszkaniec miasta z pewnością wie to najlepiej. Zapomnij o powierzchownym zwiedzaniu turystycznych miejsc, wybierając nocleg w prywatnym apartamencie w Kapsztadzie poznasz prawdziwe oblicye tego miasta. Czy jesteś typem backpackera, czy wolisz podróże z rodziną, czy też jesteś przyzwyczajony do klasycznych bed and breakfast, w apartamentach Wimdu będziesz czuł się jak u siebie. Jeżeli jednak RPA to zbyt daleki cel podróży, równie komfortowe mieszkania znajdziesz także w Europie. Noclegi w Berlnie i apartamenty w Budapeszcie to doskonały pomysł na weekendowy wypoczynek dla każdego.

Jesteśmy Wimdu...

Wimdu jest największa firma w prywatnych mieszkaniach w Europie. Z ponad 350.000 mieszkań w ponad 150 krajach na pewno znajdziesz idealny nocleg.

bookings guests properties numbers review triple-check save
 • Ponad 10 milionów zarezerwowanych noclegów

  Jesteśmy największym europejskim portalem oferującym apartamenty.

 • Potrójna Kontrola Wimdu

  Nasza 3-stopniowa kontrola zawiera również wizyty w apartamentach.

 • Trustpilot

  Nasza ocena na Trustpilot
  Znakomita (8.9/10)

...i kochamy nasze apartamenty