Jak działa Wimdu?

Wimdu to największa europejska platforma oferująca apartamenty wakacyjne. Dowiedz się jak dokonać rezerwacji poniżej

Zacznij zarabiać już dziś
Dodaj obiekt za darmo!

Jak wynająć mieszkanie na Wimdu

Zarabiaj pieniądze wynajmując swoje puste mieszkanie lub pokój. Przeczytaj poniżej jak to działa.
Placeholder

Stwórz swoją ofertę

Na Wimdu możesz umieścić aukcję dotyczącą wynajmu twojego apartamentu lub pojedynczego pokoju w ciągu kilku minut. Sam decydujesz o zasadach obowiązujących w twoim obiekcie, cenie oraz szczegółach aukcji. A jeśli chcesz, Wimdu pomoże ci zrobić zdjęcia.
Placeholder

Zaakceptuj rezerwację

W momencie gdy Twója oferta zostanie opisana a kalendarz zaaktualizowany, zaczniesz otrzymywać zapytania o rezerwację. Na zaakceptowanie rezerwacji będziesz miał 24 godziny. Polecamy korzystać z systemu wysyłania wiadomości Wimdu, aby odpowiedzieć na pytania gościa i ustalić przekazanie kluczy.
Placeholder

Przywitaj swoich gości

Po potwierdzeniu rezerwacji, nadszedł czas, aby upewnić się, że miejsce posiada czystą pościel i ręczniki, jest wysprzątane i gotowe na przyjazd gości. Gospodarze powinni przekazać klucze osobiście, oprowadzić po mieszkaniu i wytłumaczyć zasady korzystania z obiektu. Jeżeli znasz dobrze tę okolicę, pownienieś udzielić swoim gościom kilku turystycznych wskazówek.
Placeholder

Otrzymaj zapłatę

24 godziny po przyjeździe twojego gościa, automatycznie zaplata za wynajem znajdzie się na twoim lub koncie bankowym. Ponieważ Wimdu czuwa nad tą transakcją, twoja należność jest bezpieczna.
Placeholder

Wystaw recenzję

Recenzje są ważną częścią Wimdu, gwarancją że nasza platforma budowana będzie na zaufaniu. Wystawienie recenzji oznacza w większości przypadków otrzymanie recenzji w zamian. Szczęśliwi goście pozostawiają pozytywne komentarze, co zwiększa szansę rezerwacji Twojego mieszkania w przyszłości.
check reviews save lock money headphones globe photos triple-tick conditions guests ribbon description

Dlaczego Wimdu?

 • Zarabiaj pieniądze wynajmując mieszkanie

  Gospodarze Wimdu zarabiają średnio 900 euro za miesiąc - podczas snu! Z tego dodatkowego dochodu można opłacić czynsz lub sfinansować następną podróż.

 • Twoje miejsce, twoje warunki

  Bez problemu możesz określić warunki wynajmowania wszystkich swoich obiektów na Wimdu włączając w to: cenę, liczbę gości, czas wynajmu, zasady anulowania rezerwacji, opłaty za sprzątanie czy akceptację zwierząt.

 • Twoje dane są bezpieczne

  Tylko i wyłącznie Twoi goście po potwierdzeniu przez Ciebie ich prośby o rezerwację mogą zobaczyć Twoje imię i nazwisko czy dane kontaktowe. Na naszej stronie bedzie widoczne tylko Twoje imię oraz lokalizacja Twojego mieszkania na mapie.

 • Kompleksowa Obsługa

  Aby zagwarantować wysoką jakość Twojego ogłoszenia, Wimdu oferuje wykonanie profesjonalnych zdjęć obiektu. Gdy oferta jest już skonfigurowana, możesz ubiegać się o wyżej wymienione usługi.

 • Bezpłatna obsługa klienta 24/7

  Nasz międzynarodowy Zespół Obsługi Klienta jest dostępny przez całą dobę, aby pomóc w przypadku jakichkolwiek pytań. Wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego.

Hospitality at Wimdu

Współpracujemy z naszymi gospodarzami, aby zapewnić gościom wspaniały pobyt. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze wytyczne dla gospodarzy Wimdu.
Nasze standardy gościnności
Placeholder

FAQ Podstawy

 • Jak mogę zsynchronizować kalendarz Wimdu z innymi kalendarzami?

  Przejdź do Konta Użytkownika, kliknij w 'Moje aukcje', a następnie w 'Podgląd kalendarza'. Przewiń do sekcji 'Import kalendarza' i wklej link ICAL, który zsynchronizuje się z twoim kalendarzem Wimdu. Potem kliknij 'Importuj'.

 • Jakie rodzaje zakwaterowania mogą być publikowane na Wimdu?

  Na Wimdu mogą być publikowane różnego rodzaju obiekty: apartamenty, domki wakacyjne, pokoje prywatne, wille, gospodarstwa agroturystyczne, zamki, domy na drzewie, łodzie czy samochody.

 • Jak odpowiedzieć na powiadomienie 'Masz wiadomość na Wimdu'?

  Gdy gość skontaktował się z tobą za pomocą usługi wysyłania wiadomości Wimdu, wiadomość pojawi się w sekcji "Skrzynka odbiorcza" w Koncie Użytkownika. Aby przeczytać wiadomość, kliknij w zakładkę 'Odebrane', a następnie kliknij w "Podgląd". Odpowiedz swojemu gościowi, pisząc w polu poniżej.

 • Co to jest Błyskawiczna Rezerwacja?

  Natychmiastowa Rezerwacja to szybszy, prostszy i wygodniejszy dokonania rezerwacji. Błyskawiczne Rezerwacje są oznaczone małą ikoną oraz frazą "Błyskawiczna Rezerwacja", umieszczoną w lewym, rogu zdjęcia obiektu na stronie oferty. Używając Błyskawicznej Rezerwacji, goście mogą dokonać rezerwacji natychmiastowo.