Noclegi Funchal

Znaleźć mieszkanie z ekspertami miasta

Top 50 mieszkania Funchal

Tanie Noclegi Funchal - Apartamenty i Kwatery

Portugalia to nie tylko Lizbona i Porto. Madera to portugalska wyspa mająca wiele do zaoferowania przyjezdnym. Jej głównym miastem jest położony na południu Funchal. To ważny port handlowy i rybacki a także międzynarodowy port lotniczy. Nazwa Funchal pochodzi od kopru, który rośnie w dużych ilościach na wyspie. Funchasl znane jest także jako uzdrowisko klimatyczne i kąpielisko. Na obrzeżach miasta, w miejscowości Monte znajduje się kościół, w którym spoczywa Karol I Habsburg, ostatni cesarz Austrii, który spędził tam na wygnaniu ostatnie miesiące swego życia. W Funchal znajdziemy też polski akcent – w willi Quinta Bettencourt zimę 1930-31 spędził Józef Piłsudski. Fanów i fanki piłki nożnej może tu ściągnie informacji, że z Funchal pochodzi jeden z obecnie najpopularniuejszych piłkarzy na świecie, Christiano Ronaldo. Warto przejść się miejskim deptakiem, wokół którego koncentruje ise życie towarzyskie miejscowych i turystów. Uwagę przyciągają tu przede wszystkim piękne ogrody. W porcie natomiast znajduje się replika statku Krzysztofa Kolumba, Santa Maria, która może nas zabrać w rejs wokół Funchal.

Noclegi w Funchal

Wakacje na wyspie zbliżają się wielkimi krokami a Ty nadal nie znalazłeś noclegu w Funchal? Zastanawiasz się ciągle nad jego formą? Jeśli targają Tobą wewnętrzne wątpliwości wejdź na stronę Wimdu i przyjrzyj się dokładnie możliwością jakie dają Ci mieszkańcy Funchal. Od prywatnych kwater po apartamenty i wille. Sam zdecyduj czy wolisz kwaterę w centrum miasta, w pobliżu tętniącej życiem promenady, czy może jednak przemawia do Ciebie bardziej przestronna willa nad brzegiem oceanu. Na co byś się nie zdecydował, jest niemal pewne, że będziesz z tej formy noclegu bardziej zadowolony niż z pobytu w hotelu. Wypróbuj także noclegi w Bremie, Utrechcie lub w Melbourne.

Apartamenty i kwatery w Funchal

Prywatny apartament w Funchal z widokiem rozpościerającym się na plażę i ocean – marzenie. Ale nie musi się skończyć na planowaniu. Koszta wynajmu takiego apartamentu nie muszą spustoszyć Twojej kieszeni. A jeśli podrożujesz jako backpacker i zleży Ci na jak najmniejszych kosztach zakwaterowania, w Funchal znajdziesz również pięknie położone i cenowo korzystne pokoje, w których powitają cię serdeczni i uśmiechnięci mieszkańcy tego uroczego miasta. Pamiętaj, że podobne powitanie czeka na Ciebie także jeśli wynajmiesz apartament w Bostonie, Rotterdamie czy Istanbule.

Jesteśmy Wimdu...

Wimdu jest największa firma w prywatnych mieszkaniach w Europie. Z ponad 350.000 mieszkań w ponad 150 krajach na pewno znajdziesz idealny nocleg.

bookings guests properties numbers review triple-check save
 • Ponad 10 milionów zarezerwowanych noclegów

  Jesteśmy największym europejskim portalem oferującym apartamenty.

 • Potrójna Kontrola Wimdu

  Nasza 3-stopniowa kontrola zawiera również wizyty w apartamentach.

 • Trustpilot

  Nasza ocena na Trustpilot
  Znakomita (8.9/10)

...i kochamy nasze apartamenty