FAQ

Czym jest Wimdu?

Wimdu to jedna z globalnie wiodących porównywarek noclegów wakacyjnych. Pojedyncze wyszukiwanie w serwisie Wimdu pozwala podróżującym bez trudu znaleźć najlepszy nocleg na potrzeby planowanego wyjazdu.

 

Jak szukać obiektów w serwisie Wimdu?

Znalezienie miejsca, w którym można się zatrzymać, jest łatwe. Wpisz poszukiwane miejsce docelowe w pasku wyszukiwania i kliknij przycisk wyszukiwania. Wyświetli się lista dostępnych obiektów na tym obszarze.

Możesz uszczegółowić swoje wyszukiwanie, określając termin podróży, liczbę gości oraz pokoi.

 

Jak wyszukiwać określone udogodnienia i rodzaje noclegów w serwisie Wimdu?

Jeśli chcesz jeszcze bardziej spersonalizować wyniki wyszukiwania, wystarczy zastosować filtry, które oddają Twoje preferencje. Nasza porównywarka umożliwia filtrowanie według udogodnień, ceny, oceny i rodzaju noclegu.

 

Czy serwis Wimdu jest darmowy?

Tak, z serwisu Wimdu można korzystać w 100% bezpłatnie.

 

Czy otrzymam od serwisu Wimdu potwierdzenie rezerwacji?

Jeśli zarezerwujesz nocleg znaleziony przez serwis Wimdu, powinieneś otrzymać potwierdzenie od właściciela obiektu lub dostawcy usługi. Jeśli nie otrzymasz potwierdzenia rezerwacji, prosimy o kontakt z dostawcą usługi.

 

Jak wygląda procedura rezygnacji?

Zasady rezygnacji to warunki określone przez dostawcę usługi, dotyczące zwracania należności gościom, którzy zdecydują się na anulowanie swojej rezerwacji. Wysokość zwracanej kwoty zależy od zasad rezygnacji określonych przez dostawcę usługi.

 

Jak anulować rezerwację?

Aby anulować rezerwację, należy postępować zgodnie z procedurą rezygnacji określoną przez dostawcę usługi noclegowej. Jeśli nie możesz znaleźć zasad rezygnacji na stronie dostawcy usługi lub w potwierdzeniu rezerwacji, prosimy o bezpośredni kontakt z dostawcą usługi.


image-tag