Noclegi Belgia

Znaleźć mieszkanie z ekspertami miasta

Top 50 mieszkania Belgia

Tanie Noclegi Belgia - Apartamenty i Kwatery

Jeżeli masz w planach wycieczkę do Belgii nie możesz pominąć w swoich planach wyjątkowej Brukseli. Podczas zwiedzania Brukseli warto wybrać się do dzielnicy, w której znajdują się wszystkie budynki urzędowe Unii Europejskiej oraz kwatera główna NATO. Ponadto w Brukseli znajdziemy także wiele śladów wspaniałej przeszłości tego miasta, którego historia sięga X wieku. Należy do nich Wielki Plac, stanowiący prawdziwe serce miasta, a także ratusz, Dom Króla i kilka wspaniałych pałaców. Poza tym podczas pobytu w Brukseli nie zapomnij zwiedzić także Atomium, zbudowanego z okazji wystawy Expo w 1958 roku olbrzymiego modelu kryształu żelaza. Ale Belgia to nie tylko zabiegana Bruksela. To również wyjątkowa Antwerpia, w której odnajdziemy mnóstwo zabytków. Możemy wybrać się do ZOO, które odwiedzać można już było w 1843 roku. Antwerpia to również wspaniale muzea jak: Muzeum Mayer van den Bergh, Królewskie Muzeum Sztuk Pięknych czy Muzeum Rubensa. Możemy odwiedzić również renesansowy ratusz otoczony XVI-wiecznymi kamieniczkami. Równie wyjątkowe miasta w Belgi to Liege, Leuven czy Brugia.

Wybierz się na wakacje do krainy czekolady

Jeżeli jeszcze nigdy nie odwiedziłeś Belgii powinieneś zrobić to przy najbliższej okazji. Pobyt w jednym z belgijskich miasteczek na pewno pozostanie na dłużej w Twej pamięci. Dlatego warto już zawczasu zadbać o odpowiedni nocleg. Jeśli nie jesteś wielbicielem drogich hoteli i szukasz alternatywy dla głośnych hosteli, Wimdu oferuje Ci całą gamę możliwości zakwaterowania. Od prywatnych pokoi, poprzez prywatne kwatery, po przestronne apartamenty. Mieszkanie w dzielonym apartamencie z rodowitym Belgiem zapowiada się ciekawie. A wszystko to jest w zasięgu kilku kliknięć. Na Wimdu szybko i w prosty sposób będziesz mógł zarezerwować nocleg w Brukseli, Antwerpii czy Brugii i wyruszyć na przygodę życia!

Zobacz stolicę UE!

Domek w jednym z belgijskich miasteczek nad jest z pewnością marzeniem wielu. Odstraszające są jednak wysokie ceny w hotelach, a nawet hostelach. Mamy na to rozwiązanie – wynajmij apartament przez Wimdu od osób prywatnych. Cena takiego zakwaterowania będzie z pewnością niższa, a zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł wydać na pyszne duńskie piwo jedzenie czy zwiedzanie miasta! Dla wygodnych mamy również coraz bardziej popularne oferty B&B! Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś zarezerwuj pokój lub mieszkanie w Belgi. Gwarantujemy, ze nie będziesz żałować! Wimdu pomoże Ci wybrać się na wakacje, których nigdy nie zapomnisz!

Jesteśmy Wimdu...

Wimdu jest największa firma w prywatnych mieszkaniach w Europie. Z ponad 350.000 mieszkań w ponad 150 krajach na pewno znajdziesz idealny nocleg.

bookings guests properties numbers review triple-check save
 • Ponad 10 milionów zarezerwowanych noclegów

  Jesteśmy największym europejskim portalem oferującym apartamenty.

 • Potrójna Kontrola Wimdu

  Nasza 3-stopniowa kontrola zawiera również wizyty w apartamentach.

 • Trustpilot

  Nasza ocena na Trustpilot
  Znakomita (8.9/10)

...i kochamy nasze apartamenty