Noclegi Argentyna

Znaleźć mieszkanie z ekspertami miasta

Top 50 mieszkania Argentyna

Tanie Noclegi Argentyna - Apartamenty i Kwatery

Argentyna to wyjątkowy kraj, zróżnicowany pod względem ukształtowania i klimatu. Najbardziej znanym miastem jest Buenos Aires. To miasto jest jednym z największych i najciekawszych miast Ameryki Południowej. Miasto zostało założone w 1536 roku przez hiszpańskich kolonizatorów, którzy w tych okolicach poszukiwali złoży złota. W tym dużym i pełnym życia mieście znajduje się jedna z najszerszych i najbardziej zatłoczonych ulic świata – Avenida de 9 Julio. Najciekawszymi turystycznie miejscami są przepiękny cmentarz Cementerio de la Recoleta, tak zwane Microcentro, w którym znajduje się między innymi słynna uliczka Florida oraz liczne sklepy, a także dzielnica robotnicza La Boca, jeden z symboli miasta. W stolicy Argentyny rozbrzmiewa tango, na ulicach i klubach codziennie możemy zobaczyć fascynujący pokaz milongi, narodowego tańca Argentyńczyków. Warto również odwiedzić w Argentynie miasto Cordoba. Najczęściej odwiedzaną przez turystów częścią miasta jest Manzana Jesuítica, gdzie znajdują się: szkoła Montserrat, kościół Towarzystwa Jezusowego i wiele budynków uniwersyteckich. Dzielnica ta wpisana została na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Nie zwlekaj i już dziś zorganizuj swoją wyprawę do Argentyny.

Zatańcz tango w Argentynie!

Wyjątkowe miejsca w Argentynie najłatwiej jest poznać dzięki pomocy doświadczonego przewodnika. Jeśli zamiast hotelu zdecydujesz się wynająć apartament u Argentyńczyka, możesz liczyć na niezwykle przydatną pomoc jego właściciela. Poza tym oczywiście umożliwi Ci spędzenie nocy w komfortowym mieszkaniu lub pokoju, w zależności od tego, jakie będą Twoje potrzeby. Nocleg w prywatnym apartamencie jest o wiele tańszy od hotelu. Dzięki temu będziesz mógł pozwolić sobie na pobyt w samym centrum miasta i poczuć się przez kilka dni jak jego rodowity mieszkaniec. Dla wygodnych mamy również coraz bardziej popularne oferty B&B! Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś zarezerwuj pokój lub mieszkanie w którymś z argentyńskich miast. Zatańcz tango i napij się Yerba mate w Argentynie!

Kierunek – roztańczona Argentyna!

Wyjątkowy urlop najlepiej spędzić w towarzystwie serdecznych i gościnnych mieszkańców Argentyny, u których, poprzez Wimdu, znajdziesz idealny nocleg na swój wymarzony urlop. Taka forma zakwaterowania będzie doskonałą alternatywą na każdą kieszeń, jak i uchroni nas jednocześnie przed anonimowością hotelu. Cena takiego zakwaterowania będzie z pewnością niższa, a zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł wydać na dodatkową porcję wyśmienitego jedzenia kuchni amerykańsko-południowej! Dla wygodnych mamy również coraz bardziej popularne oferty B&B! Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś zarezerwuj pokój lub mieszkanie w Argentynie. Gwarantujemy, że nie będziesz żałować! Wimdu pomoże Ci wybrać się na wakacje, których nigdy nie zapomnisz!

Jesteśmy Wimdu...

Wimdu jest największa firma w prywatnych mieszkaniach w Europie. Z ponad 350.000 mieszkań w ponad 150 krajach na pewno znajdziesz idealny nocleg.

bookings guests properties numbers review triple-check save
 • Ponad 10 milionów zarezerwowanych noclegów

  Jesteśmy największym europejskim portalem oferującym apartamenty.

 • Potrójna Kontrola Wimdu

  Nasza 3-stopniowa kontrola zawiera również wizyty w apartamentach.

 • Trustpilot

  Nasza ocena na Trustpilot
  Znakomita (8.9/10)

...i kochamy nasze apartamenty