Noclegi Montevideo

Znaleźć mieszkanie z ekspertami miasta

Top 50 mieszkania Montevideo

Tanie Noclegi Montevideo - Apartamenty i Kwatery

Montevideo to stolica Urugwaju położona tuż nad Atlantykiem. Terez ten zamieszkiwany był przez wieki przez inidńskie plemię Charrua. Pierwsze cywilizowane osadnictwo datuje się tu dopiero na początek XVIII wieku, kiedy powstał tu fort mający chronić hiszpańskie kolonie. Centralnym punktem Montevideo jest Stare Miasto czyli ulokowana na półwyspie dzielnica La Ciudad Vieja. Długie rządy Hiszpanów na tym kontynencie odcisnęły się także na Montevideo i po dziś można podziwiać tu kolonialną zabudowę. Wyrożnia się tu przede wszystkim teatr Solis i brama La Puerta de la Ciudadela. Centrum miasta połączone jest natomiast ze Starym Miastem historyczną Cytadelą. Najstarszy budynek natomiast to, jak przystało ne kolonię katolickiej Hiszpanii, Katedra Najświętszej Marii Panny. Montevideo jest także centrum kulturalnym kraju. XIX-wieczna portowa hala targowa to jeden z głównych miejsc rozrywki. Znajdują się tu liczne restauracje, sklepiki z pamiątkami i lokalnymi wyrobami rzemieślniczymi. Dla tych, którzy czas wolą spędzać na wolnym powietrzu, idealnym miejscem na wypoczynek będzie El Cordon, gdzie znajduje się wiele alejek i zielonych terenów. Zapomnieć nie można też o najbardziej charakterystycznym miejscu Montevideo, czyli Cerro de Montevideo, wzgórze widokowe i dzielnica zamieszkiwana głównie przez imigrantów.

Noclegi w Montevideo

Wimdu ma w swojej bazie danych różnorodne formy zakwaterowania. To co je łączy to fakt, iż są one wszystkie podnajmowane przez prywatne osoby. Szczgółowe opisy i zdjęcia wykonane przez naszego fotografa pozwolą Ci podjąć decyzję czy dany pokój lub mieszkanie jest dla Ciebie właściwe – nie wynajmujesz dzięki nam kota w worku. Pomocne bez wątpienia będą także referencje pozostawione przez Twoich poprzedników. Jeśli już zdecydowałeś się na formę noclegu w Montevideo, przejrzyj dokładnie nasze oferty pokoi lub apartamentów i wybierz ten dla Ciebie optymalny. Podobne oferty noclegów w Moskwie, Porto czy Londynie też nie stanowią problemu.

Apartamenty i kwatery w Montevideo

Nie wiesz, gdzie w stolicy Montevideo warto wypić dobrą południowoamerykańską kawę? Najprościej będzie dowiedzieć się tego u źródła, czyli rodowitego mieszkańca miasta. Właściciele wynajmowanych apartamentów w Montevideo poza zaoferowaniem korzystnego cenowo i komfortowego noclegu, z przyjemnością podsuną kilka sprawdzonych propozycji, które pozwolą spędzić tu wspaniały czas i jednocześnie unikniesz turystycznych pułpek. A jeśli preferujesz Europę, Wimdu pomoże Ci zarezerwować doskonały nocleg w apartamencie w Berlinie, Mediolanie czy w Helsinkach.

Jesteśmy Wimdu...

Wimdu jest największa firma w prywatnych mieszkaniach w Europie. Z ponad 350.000 mieszkań w ponad 150 krajach na pewno znajdziesz idealny nocleg.

bookings guests properties numbers review triple-check save
 • Ponad 10 milionów zarezerwowanych noclegów

  Jesteśmy największym europejskim portalem oferującym apartamenty.

 • Potrójna Kontrola Wimdu

  Nasza 3-stopniowa kontrola zawiera również wizyty w apartamentach.

 • Trustpilot

  Nasza ocena na Trustpilot
  Znakomita (8.9/10)

...i kochamy nasze apartamenty